Sznurek bawełniany

Bawełniany sznurek daje nieograniczone możliwości tworzenia użytecznych i pięknych rzeczy dzierganych na drutach i szydełku. Najpopularniejszy jest sznurek o grubości 5 mm - dzierga się nim lekko, szybko, a splot jest wyraźny, dzięki czemu dziergane przedmioty pięknie się prezentują. Często pytacie mnie, gdzie ja kupuję sznurki, z których dziergam, więc przygotowałam listę moich ulubionych sklepów ze sznurkami

Świetna jakość, gęsto pleciony, a przy tym przyjemnie miękki. Świetny na dywany i zabawki. Chyba najczęściej dziergam właśnie z tego sznurka. Trochę mało kolorów, ale naprawdę warto :)Zamawiać trzeba emailem.

Przejdź do strony

Świetna jakość, certyfikowany, gęsto pleciony, miękki w bardzo fajnych odcieniach i melanżach. Idealny na dywany, poszewki, kosze... Uwielbiam ten sznurek :) Jak chcesz kupić odcinek dłuższy niż 100 metrów w jednym kawałku wystarczy, że dasz znać w komentarzu do zamówienia.

Przejdź do sklepu

Gama kolorów może przyprawić o ból głowy i co i rusz powstają nowe odcienie. Sznurek jest gęsto pleciony i dość sztywny, więc idealnie nadaje się na kosze. Jakość sznurka świetna. Jak chcesz kupić odcinek dłuższy niż 100 metrów w jednym kawałku wystarczy, że dasz znać w komentarzu do zamówienia.

Przejdź do sklepu

Fajne odcienie, świetna jakość, gęsto pleciony i w dobrej cenie. Jak chcesz kupić odcinek dłuższy niż 100 metrów w jednym kawałku wystarczy, że dasz znać w komentarzu do zamówienia.

Przejdź do sklepu

Fajny sznurek z rdzeniem poliestrowym. Dzięki temu, że jest luźno pleciony jest niezwykle miękki i gładki. Obłędna gama kolorów, także wydania ze srebrną i złotą nitką oraz moje ulubione "Rainbow".Świetny na dywany, torby, wiszące kosze...Sznurek "sypany", czyli w jednym kawałku jest popakowany w kartony z wystającym z różka początkiem - super wygodne :)

Przejdź do strony

Świetna jakość, sznurek miękki i mięsisty, luźno pleciony, gładki, w rewelacyjnych odcieniach i melanżach (kocham ten pomarańczowy melanż). Wzmocniony akrylowym rdzeniem jest mocny i trwały. Idealny na dywany, poszewki, kosze...

Przejdź do sklepu

Może też Ci się spodoba :)

jeśli podoba ci się to co robię - podziel się :)